OpenLucius (7.x-1.7) - en to nl translation catalogue (288 entries)

en: Title
nl: Titel

en: Body
nl: Inhoud

en: delete
nl: verwijderen

en: title
nl: titel

en: Delete
nl: Verwijderen

en: Submit
nl: Indienen

en: Operations
nl: Bewerkingen

en: Content
nl: Inhoud

en: content
nl: inhoud

en: Groups
nl: Groepen

en: Group
nl: Groep

en: Author
nl: Auteur

en: Remove
nl: Verwijderen

en: Description
nl: Beschrijving

en: Delete group
nl: Groep verwijderen

en: Read more
nl: Lees meer

en: more
nl: meer

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Comments
nl: Reacties

en: new
nl: nieuw

en: error
nl: fout

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: Overview
nl: Overzicht

en: File
nl: Bestand

en: Login
nl: Inloggen

en: Edit
nl: Bewerken

en: Date
nl: Datum

en: Search
nl: Zoeken

en: None
nl: Geen

en: Message
nl: Bericht

en: - None -
nl: - Geen -

en: Weight
nl: Gewicht

en: Image
nl: Afbeelding

en: Name
nl: Naam

en: edit
nl: bewerken

en: Go to previous page
nl: Ga naar vorige pagina

en: Go to next page
nl: Ga naar volgende pagina

en: Book
nl: Boek

en: Save
nl: Opslaan

en: Default
nl: Standaard

en: Move
nl: Verplaatsen

en: Update
nl: Bijwerken

en: Archive
nl: Archief

en: Add
nl: Toevoegen

en: View
nl: Weergeven

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: search
nl: zoeken

en: Event
nl: Evenement

en: Add term
nl: Term toevoegen

en: theme
nl: thema

en: <none>
nl: -geen-

en: Unassigned
nl: Niet toegekend

en: Assigned to
nl: Toegewezen aan

en: Picture
nl: Afbeelding

en: User
nl: Gebruiker

en: Continue
nl: Doorgaan

en: Email
nl: E-mail

en: Files
nl: Bestanden

en: User ID
nl: Gebruikers-ID

en: Created
nl: Aangemaakt

en: All
nl: Alle

en: Year
nl: Jaar

en: Block
nl: Blok

en: Page
nl: Pagina

en: Added
nl: Toegevoegd

en: Never
nl: Nooit

en: Footer
nl: Voet

en: Inbox
nl: Postvak in

en: To
nl: Naar

en: From
nl: Van

en: Comment
nl: Reactie

en: Signature
nl: Ondertekening

en: Location
nl: Locatie

en: Term name
nl: Termnaam

en: Contains
nl: Bevat

en: Success
nl: Succes

en: Phone
nl: Telefoonnummer

en: Mobile
nl: Mobiel

en: Desc
nl: Aflopend

en: added
nl: toegevoegd

en: An error occurred
nl: Er is een fout opgetreden

en: Members
nl: Leden

en: Group name
nl: Groepsnaam

en: Calendar
nl: Kalender

en: group
nl: groep

en: Day
nl: Dag

en: Upcoming events
nl: Komende evenementen

en: Configuration
nl: Instellingen

en: Text color
nl: Tekstkleur

en: Navigation
nl: Navigatie

en: Role
nl: Rol

en: Select all
nl: Alles selecteren

en: Add new comment
nl: Reactie toevoegen

en: Users
nl: Gebruikers

en: Save changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Tools
nl: Hulpmiddelen

en: Ascending
nl: Oplopend

en: Descending
nl: Aflopend

en: Send to
nl: Verstuur naar

en: Task
nl: Taak

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Save Changes
nl: Wijzigingen opslaan

en: Folder
nl: Map

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Updated date
nl: Wijzigingsdatum

en: Add user
nl: Gebruiker toevoegen

en: Change
nl: Wijzigen

en: Messages
nl: Berichten

en: ago
nl: geleden

en: ‹ previous
nl: ‹ vorige

en: next ›
nl: volgende ›

en: Upload picture
nl: Afbeelding uploaden

en: You
nl: U

en: User search
nl: Gebruiker zoeken

en: Activity
nl: Activiteit

en: author
nl: auteur

en: Log out
nl: Uitloggen

en: Short description
nl: Korte beschrijving

en: Team
nl: Ploeg

en: Teams
nl: Ploegen

en: Date created
nl: Aanmaakdatum

en: Failed
nl: Mislukt

en: Due date
nl: Vervaldag

en: Documents
nl: Documenten

en: Alt Text
nl: Alternatieve tekst

en: Content top
nl: Bovenkant inhoud

en: E-mail notifications
nl: E-mailmeldingen

en: Tabs
nl: Tabbladen

en: Temporary directory
nl: Tijdelijke map

en: Photo
nl: Foto

en: Group settings
nl: Groep-instellingen

en: Apply
nl: Toepassen

en: Seen
nl: Bekeken

en: Add Group
nl: Groep toevoegen

en: Group Members
nl: Groepsleden

en: Go to first page
nl: Ga naar eerste pagina

en: Go to last page
nl: Ga naar laatste pagina

en: Go to page @number
nl: Ga naar pagina @number

en: Information
nl: Informatie

en: Variables
nl: Variabelen

en: Tasks
nl: Taken

en: Recent activity
nl: Recente activiteiten

en: Everyone
nl: Iedereen

en: Edit profile
nl: Profiel bewerken

en: Reply
nl: Reageren

en: @user's picture
nl: afbeelding van @user

en: Order by
nl: Sorteer op

en: « first
nl: « eerste

en: last »
nl: laatste »

en: Feedback form
nl: Feedbackformulier

en: Active users
nl: Actieve gebruikers

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen

en: Sort
nl: Sorteren

en: Edit node
nl: Node bewerken

en: Link to file
nl: Link naar bestand

en: Send message
nl: Bericht versturen

en: Any
nl: Elke

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: About
nl: Over

en: Reports
nl: Rapporten

en: and
nl: en

en: Heartbeat
nl: Hartslag

en: Message body
nl: Bericht body

en: Notification settings
nl: Notificatie instellingen

en: Invoice number
nl: Factuurnummer

en: Save order
nl: Volgorde bewaren

en: Notified
nl: Mededeling verzonden

en: About me
nl: Over mij

en: Trash
nl: Prullenbak

en: More info
nl: Meer informatie

en: Primary
nl: Primair

en: Add File
nl: Bestand toevoegen

en: Notify Users
nl: Gebruikers informeren

en: Main menu
nl: Hoofdmenu

en: Uncheck all
nl: Alles deselecteren

en: All Files
nl: Alle Bestanden

en: Secondary
nl: Secundair

en: Add new user
nl: Nieuwe gebruikers toevoegen

en: - Any -
nl: - Alle -

en: Post date
nl: Datum van inzending

en: Has new content
nl: Heeft nieuwe inhoud

en: Items per page
nl: Items per pagina

en: - All -
nl: - Alle -

en: Due Date
nl: Vervaldag

en: Me
nl: Mij

en: All groups
nl: Alle groepen

en: Like
nl: Vind ik leuk

en: Book page
nl: Boekpagina

en: Last activity
nl: Laatste activiteit

en: Related
nl: Gerelateerd

en: Show more
nl: Meer tonen

en: Page top
nl: Bovenkant pagina

en: Page bottom
nl: Onderkant pagina

en: Show less
nl: Minder tonen

en: Highlight
nl: Accentueren

en: New users
nl: Nieuwe gebruikers

en: Blocked users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: User menu
nl: Gebruikersmenu

en: The <em>User</em> menu contains links related to the user's account, as well as the 'Log out' link.
nl: Het <em>Gebruikersmenu</em> bevat links die verband houden met het gebruikersaccount en bevat de uitloggen-link.

en: The <em>Main</em> menu is used on many sites to show the major sections of the site, often in a top navigation bar.
nl: Het <em>Hoofdmenu</em> wordt vaak gebruikt om de hoofdonderdelen van de website aan te geven bijvoorbeeld in een menu bovenaan de pagina.

en: Public file system path
nl: Pad van het publieke bestandssyteem

en: A local file system path where public files will be stored. This directory must exist and be writable by Drupal. This directory must be relative to the Drupal installation directory and be accessible over the web.
nl: Een lokaal systeempad om publieke bestanden op te slaan. De map moet al bestaan en schrijfbaar zijn voor Drupal. Het pad is relatief vanuit de Drupal-installatiemap en moet bereikbaar zijn vanaf internet.

en: Private file system path
nl: Pad van het afgeschermde bestandssysteem

en: A local file system path where temporary files will be stored. This directory should not be accessible over the web.
nl: Het lokale systeempad waar tijdelijke bestanden zullen worden opgeslagen. Deze map mag niet via het internet toegankelijk zijn.

en: Default download method
nl: Standaarddownloadmethode

en: Private local files served by Drupal.
nl: Afgeschermde lokale bestanden aangeboden via Drupal.

en: The directory %directory does not exist and could not be created.
nl: De map %directory bestaat niet en kon niet worden aangemaakt.

en: The directory %directory exists but is not writable and could not be made writable.
nl: De map %directory bestaat maar is niet schrijfbaar en kon niet schrijfbaar gemaakt worden.

en: Initializing
nl: Initialiseren

en: Highlighted
nl: Geaccentueerd

en: Your virtual face or picture. Pictures larger than @dimensions pixels will be scaled down.
nl: Uw virtuele gezicht of afbeelding. Afbeeldingen groter dan @dimensions pixels worden verkleind.

en: Weight for @title
nl: Gewicht voor @title

en: Social
nl: Sociaal

en: Asc
nl: Oplopend

en: Basic info
nl: Basisinformatie

en: Filter by @title:
nl: Filter op @title:

en: User's activity
nl: Gebruikersactiviteit

en: An existing local file system path for storing private files. It should be writable by Drupal and not accessible over the web. See the online handbook for <a href="@handbook">more information about securing private files</a>.
nl: Een bestaand lokaal bestandssysteempad om afgeschermde bestanden op te slaan. Het pad moet schrijfbaar zijn voor Drupal en niet toegankelijk via internet. Lees het online handboek voor <a href="@handbook">meer informatie over het beveiligen van private bestanden</a>.

en: Filter users
nl: Gebruikers filteren

en: Content overview
nl: Inhoudsoverzicht

en: Task title
nl: Taaktitel

en: Title text is used in the tool tip when a user hovers their mouse over the image. Adding title text makes it easier to understand the context of an image and improves usability.
nl: De 'title'-tekst wordt gebruikt als pop-up-beschrijving naast de muisaanwijzer, wanneer een gebruiker daarmee over een afbeelding beweegt. Door de 'title'-tekst wordt de afbeeldingscontext beter begrepen en het verhoogt de gebruiksvriendelijkheid.

en: Alternative text is used by screen readers, search engines, and when the image cannot be loaded. By adding alt text you improve accessibility and search engine optimization.
nl: Alternatieve tekst wordt gebruikt door schermlezers, zoekmachines en wanneer de afbeelding niet weergegeven kan worden. Door het toevoegen van een 'alt'-tekst wordt de toegankelijkheid en vindbaarheid verhoogd.

en: Toggle navigation
nl: Navigatie wisselen

en: All permissions
nl: Alle toegangsrechten

en: Receive email notifications
nl: E-mailnotificaties ontvangen

en: Add Event
nl: Evenement toevoegen

en: Group information
nl: Groepsinformatie

en: Text-document
nl: Tekstdocument

en: Group reference
nl: Groep

en: Group with Clients?
nl: Groep met klanten?

en: Show Clients
nl: Zichtbaar voor klanten

en: Show clients
nl: Zichtbaar voor klant

en: All Messages
nl: Alle berichten

en: Archived Groups
nl: Gearchiveerde groepen

en: My Dashboard
nl: Mijn dashboard

en: Trashcan
nl: Prullenbak

en: Groups
nl: Groepen

en: <h4>No results</h4>
nl: <h4>Geen resultaten</h4>

en: Afgerond
nl: Taak afgerond

en: @start - @end of @total
nl: @start - @end van @total

en: Group Active
nl: Groep actief

en: Text-documents
nl: Tekstdocumenten

en: <h4>No folders</h4>
nl: <h6>Nog geen mappen aangemaakt</h6>

en: Group Calendar
nl: Groepskalender

en: Calendar All Groups
nl: Kalender alle groepen

en: <h4>No Results</h4>
nl: <h4>Geen resultaat</h4>

en: Date Archived
nl: Archivatiedatum

en: Messages in this Group
nl: Berichten in deze groep

en: Messages all Groups
nl: Berichten in alle groepen

en: User's Messages
nl: Berichten

en: This user didn't add any Messages yet
nl: Deze gebruiker heeft nog geen berichten toegevoegd

en: <h2>No items in Trashcan</h2>
nl: <h2>Geen items in de prullenbak</h2>

en: <h6>No teams added yet</h6>
nl: <h6>Nog geen teams aangemaakt</h6>

en: Users in this group
nl: Leden in deze groep

en: All Members
nl: Alle deelnemers

en: <h3>No results</h3>
nl: <h3>Geen resultaten</h3>

en: Blocked Users
nl: Geblokkeerde gebruikers

en: E-mail externals
nl: Externen mailen

en: Notify Teams
nl: Teams inlichten

en: Unarchive this Group
nl: Deze groep niet langer archiveren

en: Unarchive the Group
nl: Deze groep niet langer archiveren

en: @number user(s) have been added to group @group
nl: @number gebruiker(s) zijn toegevoegd aan groep '@group'

en: User's files
nl: Gebruikersbestanden

en: No Folder
nl: Geen map

en: Folder swap
nl: Map wisselen

en: View all @filecount files in this Group >>
nl: Bekijk alle @filecount bestanden in deze Groep >>

en: No Files uploaded yet
nl: Nog geen documenten geplaatst

en: Comment in Message
nl: Reactie in bericht

en: Comment in Event
nl: Reactie in evenement

en: Comment in file
nl: Reactie in bestand

en: Comment in Text-document
nl: Reactie in tekstdocument

en: Add Message
nl: Bericht

en: Recent Stuff
nl: Recente activiteit

en: No items yet. Start by adding items in a group and this timeline will show all recent stuff. Happy Collaborating! :-)
nl: Nog geen items. Begin met het toevoegen van items in een Groep en deze tijdlijn zal de recente activiteit tonen. Veel plezier!

en: My Groups
nl: Mijn groepen

en: , welcome to the dashboard of your new Group!
nl: , welkom op het dashboard van uw nieuwe groep!

en: Your next steps:
nl: U kunt nu:

en: The groups
nl: De groepen

en: Automatically add users to these groups when created
nl: Nieuwe gebruikers worden automatisch toegevoegd aan volgende groepen

en: The teams
nl: De teams

en: Automatically add users to these teams when created
nl: Nieuwe gebruikers worden automatisch toegevoegd aan volgende teams

en: replied on
nl: reageerde op

en: Default group/team
nl: Standaard groepen/teams

en: Add file(s)
nl: Bestand(en) toevoegen

en: Open group
nl: Open groep

en: The soft limit for the read more.
nl: Zachte limiet voor de 'lees meer'.
