OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ca: Sí

en: - None -
ca: - Cap -

en: View
ca: Mostra

en: Unassigned
ca: Sense assignar

en: Attachments
ca: Adjunts
