OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to cs translation catalogue (6 entries)

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: - None -
cs: - Nic -

en: View
cs: Zobrazit

en: Attachments
cs: Přílohy

en: Add comment
cs: Přidat komentář
