OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
eo: Jes

en: No
eo: Ne

en: - None -
eo: - Neniu -

en: View
eo: Vidu

en: Attachments
eo: Alkroĉaĵoj
