OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to eu translation catalogue (6 entries)

en: Yes
eu: Bai

en: No
eu: Ez

en: - None -
eu: - Bat ere ez -

en: View
eu: Bista

en: Attachments
eu: Eranskinak

en: Add comment
eu: Gehitu iruzkina
