OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to id translation catalogue (5 entries)

en: Yes
id: Ya

en: No
id: Tidak

en: - None -
id: - Tiada -

en: View
id: Lihat

en: Attachments
id: Sisipan
