OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: - None -
lv: - Neviens -

en: View
lv: Skatīt

en: Unassigned
lv: Nepiešķirtie

en: Attachments
lv: Pielikumi
