OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ro: Da

en: No
ro: Nu

en: - None -
ro: - Niciuna -

en: View
ro: Afișează

en: Attachments
ro: Ataşamente

en: Add task
ro: Adaugă sarcină
