OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ta: ஆம்

en: No
ta: இல்லை

en: - None -
ta: - இல்லை -

en: View
ta: பார்

en: Attachments
ta: இணைப்புகள்
