OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to te translation catalogue (5 entries)

en: Yes
te: అవును

en: No
te: కాదు

en: - None -
te: - ఏమీలేదు -

en: View
te: చూడు

en: Attachments
te: జోడింపులు
