OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ar: نعم

en: No
ar: لا

en: - None -
ar: - لا شيء -

en: View
ar: عرض

en: Attachments
ar: المرفقات
