OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to be translation catalogue (5 entries)

en: Yes
be: Так

en: No
be: Не

en: - None -
be: - Нічога -

en: View
be: Праглядзець

en: Attachments
be: Дадаткі
