OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to bg translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: - None -
bg: - Не -

en: View
bg: Прегледай

en: Attachments
bg: Прикачени файлове
