OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: Yes
da: Ja

en: No
da: Nej

en: - None -
da: - Ingen -

en: View
da: Vis

en: Unassigned
da: Ikke tildelt

en: Attachments
da: Bilag

en: Add comment
da: Tilføj kommentar
