OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to el translation catalogue (5 entries)

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: - None -
el: - Κανένα -

en: View
el: Προβολή

en: Attachments
el: Συνημμένα
