OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fa: بله

en: No
fa: خیر

en: - None -
fa: - هیچکدام -

en: View
fa: مشاهده

en: Unassigned
fa: تخصیص نیافته

en: Attachments
fa: پیوست‌ها

en: Add comment
fa: افزودن دیدگاه
