OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to hu translation catalogue (7 entries)

en: Yes
hu: Igen

en: No
hu: Nem

en: - None -
hu: – Nincs –

en: View
hu: Megtekintés

en: Unassigned
hu: Nincs hozzárendelve

en: Attachments
hu: Csatolmányok

en: Add comment
hu: Új hozzászólás
