OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (6 entries)

en: Yes
oc: Òc

en: No
oc: Non

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: View
oc: Veire

en: Attachments
oc: Fichièrs estacats

en: Add comment
oc: Apondre un comentari
