OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to pt translation catalogue (8 entries)

en: Yes
pt: Sim

en: No
pt: Não

en: - None -
pt: - Nenhum -

en: View
pt: Ver

en: Unassigned
pt: Não especificado

en: Attachments
pt: Anexos

en: Add comment
pt: Adicionar comentário

en: Assign to user
pt: Atribuído ao usuário
