OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to ru translation catalogue (8 entries)

en: Yes
ru: Да

en: No
ru: Нет

en: - None -
ru: - Не указано -

en: View
ru: Просмотр

en: Unassigned
ru: Не назначено

en: Attachments
ru: Вложения

en: Add comment
ru: Добавить комментарий

en: Add Task
ru: Добавить задачу
