OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to sk translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sk: Áno

en: No
sk: Nie

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: View
sk: Zobraziť

en: Attachments
sk: Prílohy

en: Add comment
sk: Pridať komentár
