OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Yes
sq: Po

en: No
sq: Jo

en: - None -
sq: - Asgjë -

en: View
sq: Shfaq

en: Attachments
sq: Të bashkangjitur
