OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to sv translation catalogue (6 entries)

en: Yes
sv: Ja

en: No
sv: Nej

en: - None -
sv: - Ingen -

en: View
sv: Visa

en: Attachments
sv: Bilagor

en: Add comment
sv: Lägg till kommentar
