OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Yes
tr: Evet

en: No
tr: Hayır

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: View
tr: Görüntüle

en: Attachments
tr: Ekler

en: Add comment
tr: Yorum ekle
