OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Yes
vi: Có

en: No
vi: Không

en: - None -
vi: - Không -

en: View
vi: Xem

en: Attachments
vi: Các đính kèm

en: Add comment
vi: Thêm bình luận
