OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Yes
bo: ཡིན

en: No
bo: མིན

en: - None -
bo: - མེད། -

en: View
bo: ལྟ་ཞིབ

en: Add comment
bo: དཔྱད་གཏམ་ཁ་སྣོན
