OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Yes
et: Jah

en: No
et: Ei

en: - None -
et: - Puudub -

en: View
et: Kuva

en: Attachments
et: Manused

en: Add comment
et: Lisa kommentaar
