OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to gl translation catalogue (5 entries)

en: Yes
gl: Si

en: No
gl: Non

en: - None -
gl: - Ningún -

en: View
gl: Ver

en: Attachments
gl: Adxuntos
