OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to he translation catalogue (7 entries)

en: Yes
he: כן

en: No
he: לא

en: - None -
he: - ללא -

en: View
he: צפיה

en: Unassigned
he: לא משוייך

en: Attachments
he: קבצים מצורפים

en: Add comment
he: הוספת תגובה
