OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to hi translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hi: हाँ

en: No
hi: नहीं

en: - None -
hi: - कोई नहीं -

en: View
hi: देखें

en: Attachments
hi: संलग्नी
