OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to it translation catalogue (5 entries)

en: Yes
it: Sì

en: - None -
it: - Nessuno -

en: View
it: Visualizza

en: Attachments
it: Allegati

en: Add comment
it: Aggiungi commento
