OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Yes
ja: はい

en: No
ja: いいえ

en: - None -
ja: - なし -

en: View
ja: ビュー

en: Attachments
ja: 添付

en: Add comment
ja: コメントを追加
