OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: Yes
km: បាទ/ចាស

en: No
km: ទេ

en: - None -
km: - គ្មាន -

en: View
km: មើល

en: Attachments
km: ឯកសារ​ភ្ជាប់​
