OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to ku translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ku: بەڵێ

en: No
ku: نەخێر

en: - None -
ku: - هیچ -

en: View
ku: پیشاندان

en: Attachments
ku: پاشکۆکان
