OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to nl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
nl: Ja

en: No
nl: Nee

en: - None -
nl: - Geen -

en: View
nl: Weergeven

en: Unassigned
nl: Niet toegekend

en: Attachments
nl: Bijlagen

en: Add comment
nl: Commentaar toevoegen
