OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to nn translation catalogue (6 entries)

en: Yes
nn: Ja

en: No
nn: Nei

en: - None -
nn: - Ingen -

en: View
nn: Sjå på

en: Attachments
nn: Vedlegg

en: Add comment
nn: Legg til kommentar
