OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to pl translation catalogue (7 entries)

en: Yes
pl: Tak

en: No
pl: Nie

en: - None -
pl: - Brak -

en: View
pl: Widok

en: Unassigned
pl: Nieprzydzielone

en: Attachments
pl: Załączniki

en: Add comment
pl: Dodaj komentarz
