OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: Yes
ast: Sí

en: No
ast: Non

en: - None -
ast: -Nengún-

en: View
ast: Vista

en: Attachments
ast: Axuntos
