OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to cy translation catalogue (5 entries)

en: Yes
cy: Ie

en: No
cy: Na

en: - None -
cy: - Dim -

en: View
cy: Gweld

en: Attachments
cy: Atodiadau
