OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to es translation catalogue (6 entries)

en: Yes
es: Sí

en: - None -
es: - Ninguno -

en: View
es: Ver

en: Unassigned
es: No asignado

en: Attachments
es: Adjuntos

en: Add comment
es: Agregar comentario
