OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to fi translation catalogue (7 entries)

en: Yes
fi: Kyllä

en: No
fi: Ei

en: - None -
fi: - Ei mikään -

en: View
fi: Näytä

en: Unassigned
fi: Ei kenellekään

en: Attachments
fi: Liitteet

en: Add comment
fi: Lisää kommentti
