OpenLucius Kanban Board (7.x-1.0) - en to fr translation catalogue (8 entries)

en: Yes
fr: Oui

en: No
fr: Non

en: - None -
fr: - Aucun(e) -

en: View
fr: Voir

en: Unassigned
fr: Non assigné

en: Attachments
fr: Pièces jointes

en: Add comment
fr: Ajouter un commentaire

en: <em>Edit @type</em>
fr: <em>Modifier @type</em>
