OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to hr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: - None -
hr: - Niti jedan -

en: View
hr: Pregled

en: Attachments
hr: Privitci
