OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Yes
is: Já

en: No
is: Nei

en: - None -
is: - Ekkert -

en: View
is: Skoða

en: Attachments
is: Viðhengi

en: Add comment
is: Bæta við ummælum
