OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to kk translation catalogue (5 entries)

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: View
kk: Қарау

en: Attachments
kk: Косымшалар
