OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to lt translation catalogue (6 entries)

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: - None -
lt: - Joks -

en: View
lt: Peržiūrėti

en: Attachments
lt: Prisegtukai

en: Add comment
lt: Komentuoti
