OpenLucius Kanban Board (7.x-1.5) - en to mr translation catalogue (5 entries)

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: - None -
mr: - काहीही नाही -

en: View
mr: बघा

en: Add comment
mr: टिप्पणी द्या
