OpenLucius Kanban Board (7.x-1.6) - en to uk translation catalogue (7 entries)

en: Yes
uk: Так

en: No
uk: Ні

en: - None -
uk: - Немає -

en: View
uk: Перегляд

en: Unassigned
uk: Не призначено

en: Attachments
uk: Вкладення

en: Add comment
uk: Додати коментар
