OpenLucius LDAP (7.x-1.0-rc3) - en to uk translation catalogue (5 entries)

en: An error occurred
uk: Сталася помилка

en: Display name
uk: Назва

en: %name: name mismatch. Please check your selection.
uk: %name: відмінність імені. Будь ласка, перевірте ваш вибір.

en: %name: found no valid user with that name.
uk: %name: не знайдено дійсного користувача з таким ім'ям.

en: Initializing
uk: Ініціалізація
