OpenLucius LDAP (7.x-1.3) - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Value
da: Værdi

en: Groups
da: Grupper

en: An error occurred
da: Der opstod en fejl

en: Display name
da: Display

en: %name: found no valid user with that name.
da: %name: fandt ingen gyldig bruger med det navn.
